Lojistik ve Kargo

Lojistik ve Kargo

2003 yılında kurulan MNG Kargo 800'den fazla şubesi, 7 tanesi teknolojik aktarma merkezi olmak üzere toplam 25 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 10.000'i aşkın çalışanı, 2500'den fazla kara taşıma aracı ile Türkiye'nin lider kargo şirketleri arasında yer almaktadır.

Türkiye'nin her noktasına, dünyada 220 farklı ülkeye, günde ortalama 700 bin adrese hizmet ulaştıran MNG Kargo, %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle teknolojik yatırım, kaliteli insan kaynağı ve güven ortamını ileri düzeyde oluşturarak yüksek standartlarda kargo hizmeti sunmaktadır.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı, kargo sektörünün ilk AR-GE merkezine sahip olan MNG Kargo, teknolojik gelişmeleri ve dijital dönüşümü kullanarak teslimat süreçlerini iyileştirmekte, müşteri ihtiyaçlarına yönelik gerçek zamanlı çözümler üreterek AR-GE çıktılarını yurtiçi ve yurtdışı pazara sunarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

İçinde bulunduğumuz dijital çağda sürdürülebilir büyüme için gereken rekabetçi teknolojik imkanları yaratmanın önemine inanan MNG Kargo, müşteri deneyimini yüksek seviyede tutarak, teknoloji kullanımı ile iş süreçlerini kolaylaştırmaktadır.

 

www.mngkargo.com.tr