Başkan'ın Mesajı

1970’lerde Siirt ve Van’da başlayan ticaret hayatımız, 1987 yılında İstanbul’a gelerek sıfırdan kurduğumuz ilaç dağıtım şirketini önce pazar liderliğine sonrasında uluslararası bir şirket konumuna taşımamızla devam etti. Bu başarımızda müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti ve güvene dayalı ilişkileri temel alan anlayışımızın büyük bir rolü vardı. Kardeşlerimle bu anlayışımızdan ödün vermeden, 2011 yılında kurduğumuz Sancak Yatırım şirketleri ile farklı sektörlere yatırım yaparak yeni başarılara imza atmayı amaç edindik. Böylelikle sağlık sektöründe edindiğimiz deneyimi farklı sektörlerde de kazanarak büyümeyi, ülke ekonomisine ve istihdamına daha fazla katkıda bulunmayı sağlayacağız.

Artan nüfus ile birlikte tüketimin artması, yaşam için hayati önem taşıyan sağlık, eğitim, tarım ve hayvancılık, lojistik, gayrimenkul ve enerji sektörlerine olan taleplerin çoğalması bu alanlara yönelmemizi sağladı. Sancak Yatırım olarak, bu alanlarda bulunan yatırımlarımızı büyütüp, aynı zamanda insan sağlığına ve çevreye zararı olmayan farklı alanlara da yatırım yapmayı hedeflemekteyiz.

Hem ticari hayatımızda hem de sosyal yaşantımızda insanı temel alan ilkemizden ve değerlerimizden ödün vermeden, paydaşlarımızla iyi ilişkiler içerisinde hedeflerimizi gerçekleştireceğiz.

Haydar Sancak